Menu Zavřeno

Kdy?

V roce 2021 uvedeme dva běhy hry.
Historicky druhý běh Pod Prahou proběhne v noci 3.-4.7.
Třetí běh se odehraje 17.-18.7.

Kde?

Na území Prahy (především okolo jejího centra).

Co dostanu?

Hru, materiál k jejímu hraní, rekvizity, drobné občerstvení po skončení hry, v průběhu larpu přepravu herním taxi (nebude k dispozici vždy).

Za kolik?

Základní cena hry je 1.000 Kč. 

Pokud se rozhodnete hru podpořit a poslat nám vyšší částku, budeme vám velmi vděční. 

Pokud naopak chcete, můžete si část poplatku odpracovat (pomocí na jiné hře spolku Rolling, administrativní prací, účastí na úklidové brigádě v našem skladu atp.) Stačí se nám ozvat a dohodneme se. Sleva musí být odpracována před datem konání hry.

Během celého procesu registrace (od možného losování hráčů z důvodu většího zájmu, než je kapacita hry, až po rozdělování postav) pro nás výše uhrazeného poplatku nehraje roli.

Storno podmínky

Po termínu zaplacení je storno poplatek 10% uhrazeného účastnického poplatku. Při odhlášení měsíc před hrou je storno poplatek 50% uhrazeného účastnického poplatku, při stornu 14 dní před hrou 100% uhrazeného účastnického poplatku.

Pokud je na odhlášené místo nalezen platící účastník, lze vrátit i částku převyšující storno poplatek, maximálně však do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku. Při stornu 50% se jedná o částku uhrazenou novým účastníkem, která převyšuje 50% uhrazeného poplatku původním účastníkem (do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku). Při stornu 100% se jedná o částku uhrazenou novým účastníkem (do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku).